Спікер TEDxWomen у Франківську Ілона Мурзова розповіла, як успішно поєднати кар’єру і сім’ю
Жовтень 19, 2016
“Будь собою”. Вийшов надихаючий ролик від TEDx Іvanо-Frankivsk (ВІДЕО)
Жовтень 19, 2016

БРІЯ БЛЕССІНГ ПРО УКРАЇНУ, ВАКАРЧУКА, ІВАНОФРАНКІВЦІВ І TEDXIVANOFRANKIVSKWOMEN

Джерело Фіртка

http://i.obozrevatel.com/8/1736720/605587.jpg

 

29 жовтня в Обласній філармонії відбудеться вже традиційна конференція TEDxIvanoFrankivskWomen. TEDx – щорічні конференції, котрі проходять по всьому світу і присвячені “ідеям, які варті поширення”.

 

В Україні перша конференція пройшла у 2009 році. Франківськ перейняв естафету в 2013. Цього року подія відбудеться у новому для міста форматі – спікерами заходу стануть виключно жінки.

 

Серед них – мила і талановита співачка Брія Блессінг.

 

Американка, що говорить українською майже без акценту, Брія Блессінг прославилася в Україні після участі в пісенному талант-шоу “Голос країни”.

 

Брія народилася у Техасі. Росла у віруючій родині. На початку 90-х, коли Брії було 13 років, батьки вирішили поїхати, як місіонери на кілька років до України. Всі разом живуть у Львові й досі.

 

Ми всі полюбили цю країну і до сьогоднішнього дня ми всі досі тут живемо і намагаємося зробити світ навколо себе кращим“, – говорить Брія.

 

Бріє, розкажіть що спонукало Вас переїхати до України, спершу до Луганська, а потім до Львова?

Мої батьки дуже вірюючі. Вони вже давно присвятили себе та свою сім’ю Богові. У всьому в житті вони шукають Його волю та намагають завжди слідкувати за Ним, куди б Він їх не вів. Ось і в 1993 він привів їх до України. Правда, коли вони відчули Його покликання, вони взагалі не мали уяви, що це може бути назавжди. Але так і вийшло. Для них, для мене та моєї сестри. Проте, ніхто із нас не проти, бо ми давно всі встигли сильно полюбити Україну та називати цю країну власна дома!

 

Ви були активною учасницею подій на Євромайдані, незважаючи на загрозу депортації брали участь у політичних заходах. Розкажіть про цей період у Вашому житті.

Мене ще з дитинства батьки навчили, згідно Божого Слово, не бути байдужою до світу навколо себе. Якщо я бачу потребу і я маю можливість якось допомогти, то я вже й маю відповідальність зробити все, що тільки зможу, аби допомагати. Тому і до потреби українського народу я теж не буваю байдужою. Пішла боротися разом з народом в 2004р., як і в 2014р.

 

Ви працюєте в громадській організації «Lviv Abolitionists», напрямком діяльності якої є запобігання торгівлі людьми…

Цю організацію я сама заснувала у 2012р. На жаль, довгий час ми не могли долучити достатньої кількості небайдужих людей до нашої праці, зараз група не є дуже активною. Проте, час від часу проводимо різні акції у Львові аби розширити знання про цю проблему та навчити людей, як захистити себе та інших від сучасного рабства.

 

Ви брали участь у телешоу «Голос країни». Чому вирішили піти на шоу?

Я сама б ніколи в житті не пішла на якесь телевізійне шоу, я дуже боюсь камери! Я у 7 років теж присвятила себе повністю Богові та намагаюсь, як батьки, іти тільки туди, куди Він мене веде. Багато років мої друзі намагалися мене переконати піти на якийсь вокальний конкурс і я завжди вперто відмовлялася. Але в 2013 Господь сам покликав мене піти, і хоча я не зрозуміла, не бачила змісту, намагалася трішки з Ним сперечатися, але все таке погодилася, бо в своєму житті я вже не один раз переконалася, що Він завжди краще знає, і Його план завжди кращий. Зараз я дуже рада, що Він мене покликав на цей проект, і дуже дивуюсь тим, що Він робить через це.

 

Чому при проходженні обрали саме команду Святослава Вакарчука?

Чому обрала Вакарчука? Ну, хіба там був інший варіант для дівчини зі Львова?

 

Нещодавно, в червні, Ви були однією із учасників фестивалю “ПОРТО ФРАНКО ГогольFest”, який проходив в Івано-Франківську. Чи сподобався Вам фестиваль, як реагувала на Вашу творчість франківська публіка? Чи мали нагоду тоді познайомитись з містом, яке воно на Вас справило враження?

Фестиваль мені дуже сподобався, і для мене була дуже велика честь виступати серед таких артистів! Це був перший мій виступ в Івано-Франківську. Мене до глибини серця зворушило те, як публіка мене сприйняла. Саме місто суперове! Я завжди його хвалю для своїх друзів, які ще не були тут. Івано-Франківськ – місто унікальне, творче, інтимне. Відчуваю себе в свої тарілці, коли я у Івано-Франківську!

 

Привідкрийте завісу, про що Ви розповідатимете на TEDxIvanoFrankivskWomen?

Я вперше буду на такому заході особисто та вперше сама буду виступати як спікер! Дуже вдячна за така можливість! Кожна людина, яка б вона не була, має свою історію. І кожна історія має сил когось підбадьорити – дати іншій людині сміливості полюбити свою історію та поділитися нею з іншими. 

Моя особиста історія є дуже незвичною. Часто люди думають, якщо вони не такі як інші, то для них і немає місця в світі. Я це дуже добре розумію, бо сама боролася з такими думками. Тому сподіваюсь, що моя історія на TEDxIvanoFrankivskWomen буде для когось підтримкою.

 

Де бачите своє подальше життя, в Україні, чи можливо маєте плани повернутися до Америки?

Я вже давно перестала планувати своє життя, бо Господь завжди має Свої!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *