Спікерки

Анна Петрова

"Selfmade Woman - як бути собою"


Засновниця та генеральна директорка Startup Ukraine, засновниця Selfmade Woman Community, авторка конференції Enterpreholic! та бізнес-табору Made in Ukraine.

Євгенія Малих

"Парадокс української жінки"


Стратег, тренер, проджект, організатор відомих ІТ подій в Україні, громадський діяч, мама двох синів. Більше шести років у маркетингу. Серед її клієнтів: Intel, DELL, Ciklum, GlobalLogic, Canon, Nestle, Watsons, Дельта Банк та інші. Почесний громадянин США, штат Небраска.

Любця Чернікова

"Українська автентика, яка надихає"


Дизайнерка, яка розробляє сучасний одяг з національними елементами вишивки.

Олександра Говоруха

"Винаходячи себе заново. Нові сфери, нові враження, нова ти"


Менеджер із зовнішних комунікацій в ІТ-компанії Ciklum. Амбасадор програми Women's empowerment with Google. Більше 10 років роботи у сфері маркетингу, B2B продажах та PR. Працювала продюсером HR Wisdom Summit і комерційним директором медіа-компанії Ekonomika Communication Hub.

Олена Тараріна

"Мотивационная провокация как источник женского вдохновения"


Психолог, сертифікований навчаючий арт-терапевт, бізнес-тренер, коуч, президент Східноукраїнської асоціації арт-терапії; організатор міжнародних фестивалей, автор книг, метафоричних карт та ігор. Практичний психолог вищої категорії, кандидат педагогічних наук

Вікторія Єсауленко

"PR придумали жінки"


Директор з маркетингу ЮФ "Астерс", член Спілки журналістів України, колумніст Forbes Woman Ukraine, сертифікований бізнес-тренер.

Ілона Мурзова

"Благодійність і багатодітність"


Мама 5 дітей, співзасновниця БФ "Платформа соціальних інновацій "Трансформація", ігротехнік, організатор івентів

Брія Блессінг

"Як я навчилась любити і співати пісню свого життя"


Я співачка та громадська діячка родом з Техасу. В 13 років з родиною я переїхала до Україну. Ми всі полюбили цю країну і до сьогоднішний день ми всі досі тут живемо і намагаємося зробити світ навколо себе кращим.

Юлія Саченко

"Я - аболіціоністка!"


Директор з розвитку Представництва Міжнародної організації А21 в Україні. Займається підвищенням рівня обізнаності громадян щодо небезпеки торгівлі людьми. Мета життя - бачити людей вільними фізично, ментально, емоційно, духовно. Обожнює подорожувати та приносити людям користь. Хобі - фотографія, малювання

Мар'яна Савка

"Жінка успішного віку"


Видавець, співзасновник, співвласник та незмінний головний редактор "Видавництва Старого Лева". Культурний діяч, поетка, автор багатьох книг поезії для дорослих та для дітей.

Христина Косик

"Не можна стати ким ти хочеш, залишаючись ким ти є"


Керівник адміністрації генерального директора компанії SoftServe та співзасновник Nail Factory