TEDxIvanoFrankivskWomen розпочинає набір волонтерів
Вересень 27, 2016
Франківська етнодизайнерка Любця Чернікова розповіла “Репортеру” про натхнення, бізнес та успіх
Жовтень 19, 2016

TEDxIvanoFrankivskWomen набирає обертів: організатори розкрили імена наступних трьох спікерів

TEDxIvanoFrankivskWomen набирає обертів: організатори розкрили імена наступних трьох спікерів Менш ніж за місяць, а саме 29 жовтня, на сцені Івано-Франківської обласної філармонії пройде уже третя за рахунком конференції TEDx. Цього разу вона пройде у новому для Івано-Франківська форматі TEDxWomen, де спікерами заходу стануть виключно жінки. Загалом 12 успішних українських жінок виступлять на франківській сцені.

Серед них Вікторія Єсауленко – директор з маркетингу ЮФ “Астерс”, колумніст Forbes Woman Ukraine та член Спілки журналістів України. За її плечима сотні публікацій у таких виданнях як «The Ukrainian», «Бізнес», «Chercher la Femme», «10 Days», «Beauty times», «Building», «UJBL», «Юридична практика» та «Travel”.

Є що розказати глядачам і Олені Тараріній – практичному психологу вищої категорії, сертифікованому арт-терапевту, бізнес-тренеру та коучу, президенту Східноукраїнської асоціації арт-терапії. Ще одним спікером на TEDxIvanoFrankivskWomen стане

Олександра Говоруха – менеджер з зовнішніх комунікацій в ІТ-компанії Ciklum, яка з власного досвіду знає як починати все з нуля в новій сфері і новому місті, та поділиться з франківцями своїми лайфхаками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *